Mariola Trzepizur – dyplomowany coach, mentor, trener, przedsiębiorca.

Specjalizuję się w coachingu indywidualnym i grupowym. Prowadzę warsztaty rozwojowe, szkolenia, wykłady i prelekcje.
Współpracuję z małymi i średnimi przedsiębiorstwami, szkołami, uczelniami, stowarzyszeniami i fundacjami. Realizuję warsztaty rozwojowe i coaching m. in. w projektach współfinansowanych z Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Jestem twórcą projektów ; „Sztuka Świadomego Życia’, „Strefa Kobiet ENDORFINA”, w ramach, których prowadzę warsztaty rozwoju osobistego i coaching. Jestem organizatorką wyjazdów grupowych, gdzie promuję świadomy wypoczynek, połączony z rozwojem osobistym.

W swojej pracy wykorzystuję wiedzę z zakresu trenerstwa, coachingu i mentoringu. Łączę znane metody i techniki z autorskimi narzędziami. Pracuję z grupami i osobami indywidualnymi. Inspiruję i motywuję do działania, zmian, kreatywności i poszukiwania rozwiązań. Wspieram ludzi w holistycznym podejściu, na poziomie emocjonalnym, duchowym, fizycznym i intelektualnym.
Jestem kobietą pełną empatii, energii i wiary – przekazuje innym iskrę swojego optymizmu.

Interesuje mnie wiedza z zakresu psychologii rozwojowej, arteterapii, fizyki kwantowej.
Biorę udział w Holistycznej Szkole Trenerów, aby wzbogacać warsztat trenerski, zdobywając nowe narzędzia i umiejętności pracy z grupami.
W ludziach dostrzegam ich mądrość i potencjał. Każdy nowy dzień daje mi inspirację do życia i pracy z innymi ludźmi.