Rodzinne Spotkania z Coachingiem to wyjątkowa przygoda, która może na trwałe poprawić atmosferę Twojej rodziny.

TO DZIAŁA !

Często zabiegani, zmęczeni, nie mamy czasu ani chęci do zatrzymania się. Spojrzenia na to w którym kierunku zmierzamy. Sami musimy znaleźć w sobie siłę i motywację do poprawienia, czy też zmiany dotychczasowego stylu życia. Czasami jest to bardzo trudne.

Z pomocą przychodzi coach, trener i metoda zwana coachingiem. Metoda ta jest genialna, bo jest skuteczna. Jej ogromną zaletą jest także to, że coach, trener do niczego nie zmusza ani niczego nie narzuca. To metoda, która wyzwala twórczość, kreatywność. Pobudza wyobraźnię, zmusza do myślenia do zastanowienia się nad sobą. Uruchamia dobrą energię mobilizuje do zmian i osiągania celów. Daje poczucie spokoju i sprawia, że widzimy przed sobą to, co jest nam najbardziej potrzebne do tego aby z większą świadomością iść przed siebie. Pozytywnie nastraja do życia i ludzi. Najważniejsze, że do wszystkiego dochodzimy sami. Coach jest tylko przewodnikiem, który z dużym zaangażowaniem pomaga.

Skąd wie, co zrobić aby pomóc?

Bo nie „grzebie” w przeszłości, skupia się na tym co „tu i teraz” i na tym „co dalej”.

Bo dopasuje odpowiednie narzędzia aby były ciekawe i skuteczne, bo ma doświadczenie, bo od wielu lat pracuje z ludźmi, bo potrafi słuchać, bo jest zaangażowany. Bo lubi ludzi i chce im pomagać.

 

 

ZMIANA – ROZWÓJ – SUKCES

 

Już dziś możesz zrealizować swoje marzenia i plany dotyczące dobrych relacji z bliskimi, rozwijać swoje pasje i wspierać najbliższych w ich pomysłach na spełnione i szczęśliwe życie.

 

 

ZRÓB PIERWSZY KROK

Umów się na wstępną (bezpłatną) rozmowę. Przedstawię Ci propozycję współpracy, dopasowaną do Waszych potrzeb.

ROZPOCZNIJ RODZINNĄ PRZYGODĘ Z COACHINGIEM !