ENDORFINA na MAZURACH –  dla KOBIET

„Szczęście jest kobietą” – F. Nietzsche

Czas pomyśleć o SOBIE !

Zapraszam na kolejny wyjątkowy wyjazd, który stanowi część projektu : „Strefa Kobiet ENDORFINA”, łączący świadomy wypoczynek z rozwojem osobistym

W trakcie tego wydarzenia, pozwolisz odpocząć swojemu organizmowi, zdystansujesz się do problemów, doświadczysz spokoju , harmonii, uśmiechu i dobrej energii. Doświadczysz efektów połączenia serca i intuicji.

Poznasz sposoby na zwiększenie poziomu oksytocyny i endorfin, które pozwalają zmniejszyć niepokój, napięcie i stres. Podnoszą stopień zadowolenia, euforii i szczęścia.

Dostaniesz bardzo bezpieczną przestrzeń by odnaleźć energię, moc i wsparcie.

Będziemy doświadczać magicznej siły i mocy kobiecego serca. Będziemy spotykać się w kręgu, by z uważnością opowiadać i słuchać inspirujących, ważnych historii.
Będziemy w otoczeniu pięknej mazurskiej przyrody, poznawać siebie, uczyć się siebie, otwierać przed sobą nowe przestrzenie, wykorzystywać siłę wizualizacji dla realizacji swoich planów i marzeń.
Będziemy wspólnie gotować, tworzyć, improwizować ( nie tylko w kuchni )

Twoje życie nabierze innego pełniejszego wymiaru !

Kiedy ?

21.07 – 27.7.2018 r.

Gdzie ?

Gajrowskie,
wieś położona w gminie Wydminy, w powiecie giżyckim, w woj. warmińsko-mazurskim.

Będziemy mieszkać w „ DOMU rozwoju w Polu”
A oto kilka słów od gospodarzy Domu.
„Dom jest wykonany w ekologicznej technologii, ze słomy drewna i gliny. Ma powierzchnię użytkową w przybliżeniu 200m. Na parterze znajdują się pomieszczenia dzienne dla użytkowników a na poddaszu sypialnie.
Dom zaprojektowany został tak by pasował do zabudowy otaczającej go wsi mazurskiej..
Do budowy domu użyliśmy starych materiałów takich jak 100 letnie dachówki, cegła rozbiórkowa, 100 letnie drewno z młyna z poprzedniego wieku. Materiały jak: glina, wapno i drewno pochodzą z najbliższej okolicy.
To co najważniejsze w domu to atmosfera i energia jaka w nim jest. Dzięki naturalnym materiałom, wewnątrz panuje niezwykle przytulna ciepła pozytywnie wibrująca energia. W chłodniejsze wieczory piec daje ciepło prawdziwego ognia, a dom odpowiada mu pięknym spokojnym oddechem ziemi.
Dom ma wszystkie niezbędne „luksusy” jak łazienki, prysznice, toalety, ciepłą wodę bieżącą, kuchnię na gaz itp. Ma też piec z żeliwną blachą, studnię, stoją w nim 100 i więcej letnie meble.
Praca grup odbywa się w przestrzeni na parterze. Przestrzeń ta przewidziana do pracy 12 – 14 osobowej grupy. Parter obejmuje jadalnię z aneksem kuchennym oraz część do pracy grupowej. Każda z części to około 30m.
Dookoła domu, mocno dzika Puszcza Borecka. Obok domu, znajduje się największe w okolicy wzniesienie. Góra, która ma swoją moc. Na niej mamy krąg z kamieni. Może on służyć do pracy, można przy nim palić ogień.
Ponieważ „Dom Pracy w Polu” znajduje się na pograniczu pól i lasów aż chce się wykorzystać jego położenie. Można więc robić piesze wycieczki, skorzystać z koni u okolicznych gospodarzy, popłynąć przez dziewiczą puszczę na kajakach na całodzienny spływ od jeziora w bezpośredniej bliskości domu do odległego o kilkanaście kilometrów pięknego jeziora w Piaskach.
Dom został pomyślany tak by przyjmować grupy warsztatowe i rozwojowe na wydarzenia liczące od 3 dni, tygodnia a nawet dłużej.
Dom jest idealny do realizacji zajęć rozwojowych i duchowych. Dodatkowym atutem jest jego nieco świątynny trochę surowy ale ciepły charakter. Zwłaszcza wewnątrz. Sprzyja realizacji takich tematów jak treningi interpersonalne, terapeutyczne, prace towarzyszące szkołom terapeutycznym, coachingowym, otwarte warsztaty rozwojowe, artystyczne, pracy z ciałem, medytacją, alternatywnych technik uzdrawiania , ustawień systemowych, pracy duchowej, kręgom mocy, wydarzeniom artystycznym. itp. „

Ilość uczestników:
10-12 osób

Ramowy program pobytu:

21.07.2018 r. (sobota)

– przyjazd do DOMU Pracy w Polu
– spotkania, pogaduchy…
18:00 – kolacja
19:30 – spotkanie wieczorne w Kobiecej Strefie ENDORFINIE. Warsztat wprowadzający.

od 22.07.2018 r. do 26.07.2018 r.

9:00 – 10:00 – śniadanie
11:00 – 14:00 – warsztat/ spotkania w plenerze
15:00 – obiad
17:00 – 19:30 – warsztat
19:30 – kolacja
20:30 – spotkania przy relaksującej muzyce, wizualizacje i odpoczynek, spotkania przy ognisku.

27.07.2018 r. (czwartek)

9:00 – 10:00 – śniadanie
11:00 – spotkanie przy porannej kawie i herbacie
12:00 -13:00 – zakończenie

Koszt udziału : 895,00

obejmuje:
– 6 noclegów – pok. 2,3 osobowe ( należy zabrać swój śpiwór )
– 6 śniadań
– 5 obiadów
– 6 kolacji
– kawa, herbata, woda, owoce, ciasteczka – dostępne przez cały czas pobytu.

– ok 22 godzin warsztatów o zróżnicowanej tematyce, które na długo zapadną w pamięć i przyniosą trwałe efekty.

– przejażdżka bryczkami po Puszczy Boreckiej

Istnieje również możliwość zorganizowania spływu kajakowego po rzece Łaźna Struga i rzece Ełk ok. 3-4 godz. ( za dodatkową opłatą 40,00, tylko dla chętnych).

Organizacja wydarzenia i prowadzenie warsztatów:

Mariola Trzepizur – dyplomowany coach, mentor, trener, przedsiębiorca.

Specjalizuje się w coachingu indywidualnym i grupowym. Prowadzi warsztaty rozwojowe, szkolenia, wykłady i prelekcje.
Współpracuje z małymi i średnimi przedsiębiorstwami, szkołami, uczelniami, stowarzyszeniami i fundacjami. Realizuje warsztaty rozwojowe i coaching m. in. w projektach współfinansowanych z Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Jest twórcą projektów ; „Sztuka Świadomego Życia’, „Strefa Kobiet ENDORFINA”, w ramach, których prowadzi warsztaty rozwoju osobistego i coaching. Jest organizatorką wyjazdów grupowych, gdzie promuje świadomy wypoczynek, połączony z rozwojem osobistym.

W swojej pracy wykorzystuje wiedzę z zakresu trenerstwa, coachingu i mentoringu. Łączy znane metody i techniki z autorskimi narzędziami. Pracuje z grupami i osobami indywidualnymi. Inspiruje i motywuje do działania, zmian, kreatywności i poszukiwania rozwiązań. Wspiera ludzi w holistycznym podejściu, na poziomie emocjonalnym, duchowym, fizycznym i intelektualnym.
Jest kobietą pełną empatii, energii i wiary – przekazuje innym iskrę swojego optymizmu.

Interesuje ją wiedza z zakresu psychologii rozwojowej, arteterapii, fizyki kwantowej.
Bierze udział w Holistycznej Szkole Trenerów, aby wzbogacać warsztat trenerski, zdobywając nowe narzędzia i umiejętności pracy z grupami.
W ludziach dostrzega ich mądrość i potencjał. Każdy nowy dzień daje jej inspirację do życia i pracy z innymi ludźmi.

Posiada również 28 letnie doświadczenie w organizacji imprez turystycznych.

Jeżeli masz pytania, zadzwoń 🙂

Zapisy i zgłoszenia udziału:

Mariola Trzepizur,
sms lub tel. 691366160

Nr konta:
61 1600 1097 1846 8196 7000 0001
z dopiskiem „Strefa Kobiet Endorfina – 21-27.07.2018 r.”
Wystawiam Faktury.